SENIOR SALES MANAGER (mezinárodní obchod) Velká Bíteš/Brno

Náplň práce

Pracujte v oblasti mezinárodního obchodu českého výrobce leteckých motorů!

Na pozici senior sales manažera nečekejte klasickou obchodnickou práci, obnášející neosobní cold calling a každodenní domlouvání schůzek a objíždění zákazníků. Vaší prací bude vytváření a budování dlouhodobých vztahů s našimi partnery a rozpoznávání možných příležitostí pro využití našich produktů.

Aktuálně posilujeme tým obchodníků naší obchodní divize, který čítá téměř 40 kolegů na juniorních i seniorních pozicích. Díky našim třem výrobním divizím máme široký záběr činností od výroby přesných odlitků přes povrchové úpravy až po hotové výrobky z oblasti letecké techniky, což nám zajišťuje velkou míru nezávislosti a stability.

Co obnáší tato práce?

  • Spolupráce na obchodních strategiích a jejich realizace ve svěřeném zahraničním regionu (produkty, které vyrábíme, dodáváme primárně do zahraničí)
  • Rozvíjení a udržování vztahů se strategickými partnery – dlouhodobé a pevné vztahy jsou v našem oboru nezbytné; akviziční činnost
  • Komunikace s obchodními partnery, sledování obchodních případů a rozpoznávání potřeb a příležitostí
  • Vyjasnění poptávek, objednávek, smluv a obchodních podmínek se zákazníky
  • Zahraniční služební cesty do svěřeného regionu
  • Prezentace společnosti a našich možností řešení – prací obchodníka je nejen prodat stávající produkty, ale nabídnout i schopnosti našeho silného engineeringu, tedy customizaci či vývoj úplně nového produktu
  • Spolupráce na marketingových aktivitách (účast na veletrzích, konference, aj.) vč. celkové reprezentace naší společnosti a její dobré pověsti
  • Reporting pro top management
  • Práce on-site ve Velké Bíteši

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni podmínkou – je nutné se s partnery umět domluvit a umět vést obchodní jednání v cizím jazyce
  • Praxe v oblasti mezinárodním obchodu
  • Technický background (technická střední/vysoká škola nebo praxe v technickém oboru) či znalost strojírenství je velkou a důležitou výhodou
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, vstřícný přístup
  • Ochotu cestovat do zahraničí kvůli osobním setkáním s partnery

Nabízíme

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy s unikátním know-how v oblasti letectví a přesného lití – vyrábíme jedinečné výrobky za použití nejmodernějších technologií
  • Spolupráci se špičkovými technologickými odborníky na světové úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení dle pracovního výkonu – variabilní složka mzdy ve výši 35 % dle plnění předepsaných cílů s možností jejich přeplnění
  • Zkrácená pracovní doba (pracujeme pouze 7,5 hod. denně, což za rok ušetří skoro 17 dní práce)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 13 200 Kč/rok
  • Odměna za přítomnost v práci dle plánu (2 000 Kč/kvartál)
  • Odborné i jazykové vzdělávání jako nezbytnost pro Vaši práci
  • 23 dnů dovolené
  • Dotované stravování s doplňkovým prodejem (výběr ze 7 obědů, ceny už od 45 Kč) - Velká Bíteš
  • Pomoc se zajištěním vlastního bytu či domu (Velká Bíteš nebo Brno)

Mám zájem o pozici SENIOR SALES MANAGER (mezinárodní obchod) Velká Bíteš/Brno